محصولات ایران تلسکوپ

naturedx-8x42

NATURE DX 10X42 دوربین دوچشمی طبیعت

چاپ
127,000,000 ﷼
این دوربین برای استفاده در فضای باز طراحی شده است. منشور از جنس BaK-4 و به منظور افزایش کنتراست و قدرت تفکیک ساخته شده است. اندود سطوح اپتیکی چندلایه کامل است تا با عبور نور بیشتر تصاویر روشن‌تری ارائه دهد. نزدیک‌ترین فاصله فکوس ۲ متر است. فنجان چشمی قابل جمع شدن است. چشمی با داشتن ۱۴ میلی‌متر فاصله آسودگی چشم برای افرادی که عینک به چشم دارند هم مناسب است.

دوربین دو چشمی طبیعت گردی Nature Dx سلسترون، به دلیل ساختار منحصر به فرد اپتیکی، بهترین دوربین در رده دوربین‌های قابل حمل محسوب می‌شود.

طراحی اپتیکی این دوربین‌ها به گونه‌ای است که خطاهای اپتیکی موجود در سایر دوربین‌ها را به طور کامل حذف کرده و به دلیل کوتینگ با کیفیت روی سطوح اپتیکی، تصویری به مراتب شفاف تر از سایر دوربین‌ها ارائه می‌کند.

دوربین دو چشمی طبیعت گردی سری Nature DX سلسترون برای نیاز همه مشتاقان طبیعت از جمله افرادی که به پرنده نگری علاقه دارند یا طرفداران ورزش و یا طبیعت­ گردها، طراحی شده است.

دوربین‌های دوچشمی تشکیل شده از دو دوربین تک چشمی شکستی جداگانه، که به هم وصل شده اند و با هر دو چشم، در مجموع یک تصویر واحد و یکسان به بیننده ارائه می‌کنند.

دوربین‌های دوچشمی دارای دو ساختار کلی Pro و Roof هستند.

در دوربین‌های Pro نور پس از ورود به دوربین، از طریق دو منشور داخلی شکسته شده و به عدسی چشمی می‌رسد.

در دوربین‌های Pro نور ورودی و نور خروجی در دو راستای متفاوت قرار دارند.

اما در دوربین‌های Roof ترکیب منشورهای داخلی به گونه‌ای است که نور ورودی و خروجی هم راستا هستند و به دلیل ساختار اپتیکی Roof و حذف منشور، در دوربین دوچشمی حرفه ای Nature Dx احتمال ایجاد دوبینی بر طرف شده است.

دوربین‌های سری Nature DX سلسترون را از آن جهت بهترین دوربین دو چشمی طبیعت گردی می نامند که به دلیل کیفیت اپتیکی آپوکروماتیک، تمام خطاهای رنگی را حذف کرده است.

اصلی ترین مشخصه دوربین‌های دوچشمی دو عدد است که روی بدنه دوربین درج می‌شود.

عدد اول، بزرگنمایی و عدد دوم قطر عدسی‌های شیئی (عدسی‌های اصلی) بر حسب میلیمتر است.

بنابراین دوربین دو چشمی طبیعت گردی سلسترون Nature DX 10×42 ، دارای بزرگنمایی ۱۰ و قطر عدسی شیئی ۴۲ میلیمتر است.

اپتیک­ دوربین های سری Nature DX در چند لایه اندود شده تا بالاترین وضوح و تضاد رنگی (کنتراست) را داشته باشند. هم­چنین منشور این اپتیک از شیشه Bak-4 ساخته شده تا به شما رنگ واقعی را نشان دهد.

پوشش بدنه Nature DX به گونه ای است که حمل آن در شرایط دشوار، آسان باشد و با توجه به رنگ سبز آن جهت استتار در طبیعت بسیار پرکاربرد است.

دوربین دو چشمی طبیعت گردی سری Nature DX ضد آب و غبار بوده و می­توان در زیر آب نیز از آن استفاده کرد.

پیج فوکوس و چشمی‌ها به گونه‌ای طراحی شده که سرعت فکوس بالا باشد و بتوان از کل میدان دید استفاده کرد.

بندهای مناسب و راحت برای استفاده آسان از دوچشمی به آن وصل شده­ اند. کاورهای لنز نیز نیمه متصل بوده بنابراین احتمال گم­ شدن آن­ها روی لنز ۴۲ میلی­متری کاهش می ­یابد.

همه موارد ذکر شده، با وزن کم و طراحی ارگونومیک برای استفاده آسان طراحی شده اند.

دوربین دو چشمی طبیعت گردی Nature DX بهترین دوربین دوچشمی همه­ کاره و با ارزش فوق­ العاده سلسترون است که می ­تواند یک انتخاب ایده ­آل برای همه ماجراجویی­ های شما باشد.

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

تماس با فروشگاه ایران تلسکوپ

شمال به جنوب اتوبان کردستان ، پایین تر از پل حکیم
نبش خیابان بیست و هفتم ، ساختمان ره آورد
 واحد 4
09123606684
02188024034

Follow Us