Micro360DualPurpose2

میکروسکوپ دوکاره MICRO360 DUAL PURPOSE

چاپ
59,700,000 ﷼
این میکروسکوپ کلگی با زاویه‌ی ۴۵درجه و قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه دارد. پایهٔ آن ساده و از جنس فلز است. منبع نور آن LED است که قابلیت تابش هم از بالا و هم از پایین را دارد و به این ترتیب برای بررسی ساختار اشیاء نه چندان کوچک، مثل ساختار سنگ، پوست و ... ابزار مناسبی است. سه لنز شیئی ۴، ۱۰ و ۴۰ برابر (با اپتیک تماماً شیشه‌ای) و دو چشمی ۱۰ و ۱۶ دارد که مجموعاً ۶ حالت بزرگنمایی ۴۰، ۶۴، ۱۰۰، ۱۶۰، ۴۰۰ و ۶۴۰ برابر ارائه می‌دهد.

گسترۀ بزرگنمایی این میکروسکوپ، آن را به ابزاری مناسب هم برای اجرام میکروسکوپیک و هم برای اجرام ماکروسکوپیک تبدیل کرده است. لامپ‌های LED در بالا و پایین نمونه، به خوبی نمونه را روشن می‌کند و در ضمن امکان مشاهدۀ اجرام بزرگتر و سه‌بعدی را فراهم می‌کند. با چرخش 360 درجه‌ای چشمی، دیگر نیازی به جابه‌جایی میکروسکوپ نیست.

 

میکروسکوپ اپتیکال Micro 360 سلسترون با توان بزرگنمایی ۴۰ تا ۶۴۰ برابر، گزینه‌ای ایده‌آل برای مشاهده و مطالعۀ نمونه‌های میکروسکوپیک مانند کشت‌های سلولی، باکتری‌ها، قارچ‌ها و نمونه‌های صلب بزرگتر مانند سکه، فیبر، قطعات فلزی، مدارهای چاپی یا اجسام مشابه است. زاویۀ ۴۵ درجه‌ای و چرخش ۳۶۰ درجه‌ای چشمی، استفاده از این میکروسکوپ اپتیکال را راحت‌تر می‌کند.‌ هشت اسلاید آماده و چهار لام خام همراه این میکروسکوپ وجود دارد و مدل‌های گوناگونی را می‌توانید با آن مطالعه کنید. البته در نظر داشته باشید که تصویری که در چشمی مشاهده می‌کنید، قرینه و معکوس است؛ اما با کمی تمرین، در تنظیم و جابه‌جایی نمونه مشکلی نخواهید داشت.

لامپ‌های LED این میکروسکوپ با چهار باتری قلمی روشن می‌شود. لامپ بالایی بیشتر برای اجسام سه‌بعدی و صلب (مانند قطعات سنگ، سکه، مدارهای کامپیوتری و…) و در بزرگنمایی‌های کم استفاده می‌شود. برای لامپ پایین، سه فیلتر رنگی برای تغییر رنگ نور وجود دارد که می‌تواند بعضی از جزییات را بهتر نمایش دهد. همچنین سه دیافراگم ثابت با قطرهای ۱ میلیمتر، ۳ میلیمتر و ۶ میلیمتر تعبیه شده است که می‌توان شدت نوری را که به نمونه می‌تابد، تنظیم نمود.

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.