محصولات ایران تلسکوپ

OutlandX8x42Binocular-green3

OUTLAND X 8X42 Green دوربین دوچشمی طبیعت گردی و پرنده نگری

چاپ
80,000,000 ﷼
سری Outland X سلسترون برای نیاز همه مشتاقان طبیعت از جمله افرادی که به پرنده ­نگری علاقه دارند یا طرفداران ورزش و یا طبیعت­ گردها، طراحی شده است.
این اپتیک­ها در چند لایه اندود شده تا بالاترین وضوح و تضاد رنگی (کنتراست) را داشته باشند. هم­چنین منشور این اپتیک از شیشه Bak-4 ساخته شده تا به شما رنگ واقعی را نشان دهد. پوشش بدنه Outland X به گونه ای است که حمل آن در شرایط دشوار، آسان باشد. در ضمن، این دوچشمی ضد آب و غبار بوده و می­توان در زیر آب نیز از آن استفاده کرد.
پیج فوکوس و چشمی‌ها به گونه‌ای طراحی شده که سرعت فکوس بالا باشد و بتوان از کل میدان دید استفاده کرد. بندهای مناسب و راحت برای استفاده آسان از دوچشمی به آن وصل شده­ اند. کاورهای لنز نیز نیمه متصل بوده بنابراین احتمال گم­ شدن آن­ها روی لنز 42 میلی­متری کاهش می ­یابد. همه موارد ذکر شده، با وزن کم و طراحی ارگونومیک برای استفاده آسان طراحی شده اند. Outland X یک دوچشمی همه­ کاره و با ارزش فوق­ العاده بوده که می ­تواند یک انتخاب ایده ­آل برای همه ماجراجویی­ های شما باشد.

دوربین دوچشمی سلسترون Outland X 8×42 از سری Outland X سلسترون برای نیاز همه مشتاقان طبیعت از جمله افرادی که به پرنده ­نگری علاقه دارند یا طرفداران ورزش و یا طبیعت­ گردها، طراحی شده است.

دوربین دوچشمی سلسترون Outland X 8×42 در ۲ رنگ مشکی و سبز ارائه می شود.

دوربین‌های دوچشمی تشکیل شده از دو دوربین تک چشمی شکستی جداگانه، که به هم وصل شده اند و با هر دو چشم، در مجموع یک تصویر واحد و یکسان به بیننده ارائه می‌کنند.

دوربین‌های دوچشمی دارای دو ساختار کلی Pro و Roof هستند.

در دوربین‌های Pro نور پس از ورود به دوربین، از طریق دو منشور داخلی شکسته شده و به عدسی چشمی می‌رسد.

در دوربین‌های Pro نور ورودی و نور خروجی در دو راستای متفاوت قرار دارند.

اما در دوربین‌های Roof ترکیب منشورهای داخلی به گونه‌ای است که نور ورودی و خروجی هم راستا هستند و مهمترین ویژگی آنها این است که دچار خطای دوبینی نمی شوند.

اصلی ترین مشخصه دوربین‌های دوچشمی دو عدد است که روی بدنه دوربین درج می‌شود.

عدد اول، بزرگنمایی و عدد دوم قطر عدسی‌های شیئی (عدسی‌های اصلی) بر حسب میلیمتر است.

بنابراین دوربین دوچشمی سلسترون Outland X 8×42، دارای بزرگنمایی ۸ و قطر عدسی شیئی ۴۲ میلیمتر است.

اپتیک­ دوربین های سری Outland X در چند لایه اندود شده تا بالاترین وضوح و تضاد رنگی (کنتراست) را داشته باشند. هم­چنین منشور این اپتیک از شیشه Bak-4 ساخته شده تا به شما رنگ واقعی را نشان دهد.

پوشش بدنه Outland X به گونه ای است که حمل آن در شرایط دشوار، آسان باشد. در ضمن، این دوچشمی ضد آب و غبار بوده و می­توان در زیر آب نیز از آن استفاده کرد.

پیج فوکوس و چشمی‌ها به گونه‌ای طراحی شده که سرعت فکوس بالا باشد و بتوان از کل میدان دید استفاده کرد.

بندهای مناسب و راحت برای استفاده آسان از دوچشمی به آن وصل شده­ اند. کاورهای لنز نیز نیمه متصل بوده بنابراین احتمال گم­ شدن آن­ها روی لنز ۴۲ میلی­متری کاهش می ­یابد.

همه موارد ذکر شده، با وزن کم و طراحی ارگونومیک برای استفاده آسان طراحی شده اند.

Outland X یک دوچشمی همه­ کاره و با ارزش فوق­ العاده بوده که می ­تواند یک انتخاب ایده ­آل برای همه ماجراجویی­ های شما باشد.

 

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

تماس با فروشگاه ایران تلسکوپ

شمال به جنوب اتوبان کردستان ، پایین تر از پل حکیم
نبش خیابان بیست و هفتم ، ساختمان ره آورد
 واحد 4
09123606684
02188024034

Follow Us