اطلاعات: مرورگر شما کوکی ها را قبول نمی کند. برای گذاشتن محصولات در سبد و خرید آنها نیاز به فعال کردن کوکی ها می باشید.
PDF نسخهچاپ

تلسکوپ های سلسترون سری PowerSeeker feed

تلسکوپ  سری  PowerSeeker به خریدار برای اولین بار ترکیب کاملی از کیفیت، ارزش، ویژگی ها و قدرت طراحی را ارائه می دهد. ارزش استثنایی، این تلسکوپ قابلیت طرح در عین حال قدرتمند قابل حمل با عملکرد نوری کافی برای تحریک هر تازه وارد به دنیای نجوم آماتوری است.

PowerSeekers در انتخاب تلسکوپ بازتابی ، استوایی و یا طراحی سمت ارتفاعی  است. PowerSeekers با تمام اجزای نوری عدسی های آن پوشش مناسبی داده شده تا با روشنایی و وضوح تصویر افزایش یابد. تلسکوپ های نیوتنی ارائه دهانه بزرگتر  قدرت جمع آوری نور ابزار مناسبی برای رصد اجرام کم نور مانند سحابیها و کهکشان ها می باشد.


همه PowerSeekers پایه و مقر محکم استوایی برای ردیابی آسمان، یا پایه و مقر  سمت ارتقاعی تاشو مناسب برای مشاهده مناظر زمینی و همچنین استفاده نجومی آمده است.

PowerSeekers با طیف گسترده ای از چشمی ها به همراه یک لنز بارلو 3X ارائه می شوند، اجازه می دهد،  قدرت مشاهده  صدها بار بزرگتر از آن  از چشم غیر مسلح افزایش یابد!

این سری از تلسکوپ ها یک انتخاب عالی برای نوجوانان و خانواده ها است.ترتيب بر اساس:
13,800,000ریال
41,000,000ریال
43,500,000ریال
 

  • «« شروع
  • « قبل
  • 1
  • بعد »
  • پایان »»
نتایج 1 - 3 از 3

«تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»